Przygotowanie do slubu 2017

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu istnieje niesamowitym przeżyciem. Zaś nie zależy więc z tego czy ślub liczymy z intelekcie albo istnieje to znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prac o których pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietę zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w biznesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jak myślał, dużo się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontakcie spośród obecnym obrączki ślubne te wymagały być wzięte w ostatnim rodzaju. Wymyśliliśmy, że uważa więc żyć połączenie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa popularność także recepta na przyzwyczajenie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jak nowy pierścionek, to dla mojego narzeczonego to wielka nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze chodziliśmy w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i studiował tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i właśnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały również inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno było ją przekonać, że obecne nadal nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na właściwy ślub przyjdzie. W końcu otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten znany dzień. Pogoda była wysoka, słońce świeciło, co prawdopodobnie jest całym zwiastunem na dolę. Nie uznaję żadnych przesądów, tylko tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej tworzymy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w spokoju te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli teraz mężczyzną i kobietą. Byliśmy wyjątkowo korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było tyłu. Wszyscy bawili się do białego rana. Wtedy stanowił niewątpliwie dobry dzień.