Mial weglowy tlumaczenie

Pracoholizm jest dobrym uzależnieniem psychicznym. Prezentuje się ciągłą potrzebą spełniania naszych obowiązków, w wypadku której zaniedbuje się rodzinę, przyjaciół, odpoczynek, a jeszcze sen. Oczywiście akcja jest drinkom z elementów bycia każdego człowieka. Dlatego pracoholizm to wyjątkowe uzależnienie, jakie nie składa się z zawstydzeniem. Ale kiedy je obok siebie rozpoznać?

Pracoholizm prezentuje się ogromną potrzebą codziennej pracy. Chorzy traktują każdą wolną chwilę jako stracony czas. Mają wtedy dyskomfort oraz kiepski nastrój. Często przebywają w prywatnych biurach po godzinach i zrywają z wolnych dni i urlopów. To przez to zaniedbują rodzinę, przyjaciół natomiast nie czerpią z żadnych rozrywek też nie rozwijają swoich pasji i zainteresowań. Bardzo często towarzyszą temu przewlekłe bóle głowy, nudności, uczucie zmęczenia i wywiady z uwagą i snem.

Aby ułatwić sobie leczenie warto odnaleźć racje tego tematu. Zwykle związani są typowymi perfekcjonistami. Są spore ambicje i zależą wszystko wykonywać wprost idealnie, bardzo dobrze, bez żadnych niedociągnięć. Wiele pań uważa również, że pracoholizm może zbierać się z doświadczeniem braku własnej wartości. Uzależnieni często mogli zawierać kłopoty materialne w przeszłości, dlatego dziś zależą jak najlepiej wykorzystać naszą książkę, aby podnieść swoje zarobki.

Pracoholizm, jak każde uzależnienie psychiczne, tworzy bezpośrednie negatywne skutki. Jedną z nich jest paradoksalnie spadek efektywności i produktywności. Pracoholicy są przemęczeni ciągłym wykonywaniem obowiązków, więc nie zdają sobie sytuacje spośród tego, że tak naprawdę tracą mnóstwo czasu na np. dbanie o funkcji i myślenie się nad każdym zadaniem. Najgorszym skutkiem ubocznym jest stracenie kontroli nad innym mieszkaniem, dlatego uzależnieni koniecznie muszą wybrać się na właściwą psychoterapię.